אודות

קבוצת קוואלידום הינה קבוצה ותיקה ומובילה בתחום הבנייה הפרטית בישראל. לקבוצה התמחות בבניית דירות יוקרה ואחוזות ייחודיות בכל סדר גודל, תוך שימוש ביכולות מודרניות, חדשניות וטכנולוגיות. כל אלו במטרה להגיע בעבודה קשה וללא קיצורי דרך לרמת הגימור הגבוהה ביותר. לאור מומחיות זו, החליטה קבוצת קוואלידום לנצל את יכולותיה הייחודיות וליישמם בייזום ובניית פרויקטים של בנייה רוויה למגורים.

סטנדרט הבנייה שלנו בלתי מתפשר ומטרתנו הינה לעצב את המרקם העירוני במרכזי ביקוש בולטים בארץ, אזורי פריים לוקיישן. אנו מקפידים על בחירת המיקומים הטובים ביותר לפרויקטים שלנו, ללא פשרות. החברה דוגלת בעבודה איכותית, יעילה וחדשנית, המתאפיינת בחשיבה מחוץ לקופסה, יצירתיות, שירות מקצועי, אמין ויסודי, תוך שקיפות מלאה ושמירה על האינטרסים של הלקוחות. אנו מיישמים בכל הפרויקטים שלנו את עקרונות הבנייה והפיתוח באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וצוות מקצועי. הכל כדי לשמור על בטיחות ולהעניק את השירות הטוב ביותר שיש. אצלנו תזכו לשירות אישי, רגיש ונאמן לאורך כל הדרך.

היתרונות שבעבודה איתנו

  • איתנות פיננסית – החברה מחזיקה בהון עצמי גבוה ונהנית מאיתנות פיננסית המאפשרת שיתופי פעולה עם גופי המימון הטובים בארץ.
  • עמידה בלוחות זמנים – במשך כל שנות פעילותנו הפקדנו לעמוד בהתחייבויותינו ובמיוחד שמנו דגש רב על נושא לוחות הזמנים.
  • שילוב ייחודי של איכות וגודל – החברה מתמחה בבניית פרויקטים גדולים ומורכבים לצד פרויקטים קטנים ובוטיקים. בכל פרויקט, גדול כקטן, משקיעה החברה את מרב תשומת הלב במטרה להעניק מענה הולם ומגוון לצרכיו של כל דייר. 
  • מקסום ערך הנכס שלכם – ערך הדירה אינו נגזר רק ממספר המטרים בדירה, אלא מושפע במידה רבה מאוד מאיכות התכנון, איכות הבנייה, זהות הקבלן המבצע ומהלכי שיווק הממצבים את הפרויקט כסיפור הצלחה וממנפים את ערכו. יחד איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שהדירות יהיו בעלי ערך גבוה. 
  • ניסיון – בהיותנו חברה יזמית-קבלנית, צברנו לאורך השנים ניסיון רב בעבודה עם בעלי דירות בפרויקטים שונים והתאמנו פתרון לכל דייר.

 

האנשים שלנו, שהינם בעלי ניסיון רב בתכנון ובהוצאה לפועל של פרויקטים של התחדשות עירונית, ינהלו ויקדמו את הפרויקט שלכם בשקיפות מלאה ומתוך דאגה לאינטרסים שלכם.

המוטו שלנו

  • ניהול ישיר ומעורבות מלאה של מנהלי החברה בניהול וקידום הפרויקטים.
  • בחירה קפדנית של בעלי מקצוע יועצים. 
  • הצבת הלקוח ושביעות רצונו בראש סדר העדיפויות, תוך סיפוק הצרכים השונים משלב התכנון המעמיק והיסודי, תוך ביצוע מוקפד ועד לגמר המושקע וזאת באמצעות עבודה משותפת עם הדיירים בתכנון הבתים על פי דרישתם ורצונם.
  • הקפדה על איכות ביצוע גבוהה, שימוש בחומרים איכותיים ותקניים ועבודה אל מול בעלי המקצוע המנוסים והאמינים ביותר. 

התוצאה – סטנדרט בנייה גבוה והקפדה על כל פרט, עד הפרט האחרון. כל אלו הם המרכיבים העיקריים להפיכת דירות מסתם דירות, לדירות שאנשים אוהבים. 

  •  

בעלי תפקידים בחברה

אורי דורון – מנכ"ל ובעלים

מכהן כמנכ"ל החברה. במשך 25 שנה אורי עוסק כקבלן מבצע וכקבלן משנה של חברות גדולות בפרויקטים בסדרי גודל שונים. כמו כן, עסק לאורך השנים בבנייה פרטית והתמקד בבניית אחוזות יוקרה מפוארות בסטנדרט גבוה אשר כל אחת מהן עדות לאמנות ולעדינות אסתטית.
חברת הבנייה שהוא מנהל היא בעלת כוח עבודה אדיר של יותר מ- 100 אנשים מיומנים . הצוות שלו כולל אדריכלים, מהנדסים, שמאים, מתאמנות שינויים, מעצבי פנים , מנהלי פרויקטים, מנהלי עבודה ועוד.
הניסיון המעשי בבנייה מאפשר לו להבין את הדינמיקה המורכבת של פרויקטים בכל קנה מידה. באמצעות שילוב של ניסיון, מומחיות ומחויבו ת בבנייה החליט אורי להפנות את משאביו ולהתמקד ביזמות נדל"ן בתחום של התחדשות עירונית.

עו"ד בר לוי – מנכ"ל ובעלים

מכהן כמנכ"ל החברה. המסע של בר התחיל בלימודי תואר ראשון במשפטים (L.L.B), שהניח את הבסיס להבנתו החדה במורכבויות משפטיות וחשיבה אסטרטגית. במהלך ההתמחות באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים ביותר בתחום הנדל"ן, התעמק בתחום התכנון והבנייה ועבד אל מול חברות יזמיות בסדרי גודל שונים.
בר עסק בנושאים שונים במסגרת עבודתו: בקשות להיתר רישוי בניה, התנגדויות ועררים, היטלי השבחה, ארנונה, תוכניות מתאר, צווים ובקשות, תביעות פיצויים ועבירות בנייה. לכן, בר הוא בעל ידע תכנוני רב אשר תורם לחברה ומקדם את הפרויקטים הקיימים והעתידיים שלה.

רון לוי, עו"ד – סמנכ"ל תפעול ראשי ושותף

מכהן כסמנכ"ל תפעול ראשי בחברה ושותף . כבעל תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ומוסמך כעורך דין, דרכו התחילה בהתמחות מבטיחה באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל בתחום שוק ההון.
הניסיון הזה חידד את החוש המשפטי שלו והנחיל לו ערכים של דיוק, חריצות וחשיבה אסטרטגית .
במסגרת עיסוקו העניק רון מענה מקיף לחברות ציבוריות, דירקטוריונים ונושאי משרה בכלל היבטי דיני החברות, דיני ניירות ערך וכללי ממשל תאגידי. ניסיונו כלל הנפקות ראשוניות של חברות (IPO), ליווי שוטף לחברות בכל פעילותן הבורסאית לרבות דיווחים שוטפים, עסקאות בעלי שליטה, מיזוגים ורכישות, הנפקות הון וחוב פרטיות, מדיניות תגמול לבכירים ועוד.
עם בסיס משפטי רחב עבר רון בצורה חלקה מתחום שוק ההון לתחו ם הנדל"ן, תוך ניצול כישוריו בכדי לנווט בחוזים מורכבים, משא ומתן והיבטים רגולטוריים.

דילוג לתוכן