קוואלידום התחדשות עירונית

פרויקטים של התחדשות עירונית באים לחדש מרקמי מגורים ותיקים ובכלל זה לשפר, לחזק ולמגן בנייני מגורים ולשדרג שטחים ציבוריים ותשתיות. 

פרויקט התחדשות עירונית מהווה הזדמנות עבור בעלי הדירות לחזק ולמגן את דירותיהם, להרחיב את דירותיהם, ובכך לשפר את איכות חייהם ולהשביח את נכסיהם. 

היות שמדובר בהחלטה כבדת משקל, חשוב שבידי בעלי הדירות יהיה כל המידע הדרוש להם כדי לקדם פרויקט מוצלח מבחינתם תוך יחס אישי ומענה לכל דייר.

סוגי תכניות התחדשות עירונית:

הריסה ובנייה מחדש
בתוכנית זו מתבצעת הריסה של המבנה הקיים ומוקם מבנה חדש בסטנדרטים מודרניים.

חיזוק המבנה מפני רעידות אדמה ותוספת בנייה
תכנית חיזוק המבנה מאפשרת ביצוע של פעולות הנדסיות לטובת חיזוק המבנה, תוך כדי הוספת קומות חדשות על גג הבניין הקיים והרחבת הדירות הקיימות. פעולה זו מאפשרת את חיזוק המבנה ללא עלויות מצד הדיירים. עם זאת, התוכנית יעילה פחות נגד רעידות אדמה בהשוואה לתוכנית ההריסה והבנייה מחדש.

בשל השינויים הרבים בתחום והביקוש המתגבר, החליטה החברה להקדיש לפרויקטים מסוג התחדשות עירונית משאבים ניהוליים וכספיים רבים. החברה הקימה צוות ייעודי אשר כולל את מיטב היועצים והמומחים בתחום.

מהנדסים

מנהלי פרוייקטים

אדריכלים

מעצבי פנים

יועצים משפטיים

כאשר בחרתם בנו, בחרתם באנשים שיעשו הכול בכדי שתקבלו את הערוך הגבוה ביותר עבורכם: דירה מושלמת, שקט נפשי, עמידה בלוחות זמנים, איכות גבוהה וכתובת לכל דבר ועניין. אנחנו כתובת אחת לייזום לבניה ואנו נותנים 100% אחריות וביטחון עבורכם משלב היזום, דרך התכנון, השיווק, הבניה ועד הבדק והאחריות של הבית החדש שלכם. הרווח הוא כולו שלכם. אתם עוברים מדירה קטנה ומיושנת ומקבלים בתמורה דירה חדשת ומרווחת יותר עם מרפסת שמש, חנייה וממ"ד. הכול בבניין חדש ומודרני, בתכנון אדריכלי מתקדם עם לובי מעוצב ומעלית.

אתם גם משדרגים את איכות החיים שלכם ונהנים מבנייה איכותית ומפרט עשיר, וגם מבטיחים לעצמכם עלייה משמעותית בערך הנכס שלכם ללא כל תמורה מצדכם. אנו מזמינים אתכם לשפר את איכות מגוריכם ולהצטרף אל אלו אשר כבר בחרו בנו.

דילוג לתוכן